HAKKIMIZDA

PIRLANTALI MÜCEVHERDE MÜKEMMELLİK DOKUNUŞU

Firmamız 2006 yılında İstanbul’da özel tasarımlarımızla müşterilerimizin zevklerini ve tercihlerini göz önünde bulundurarak pırlantalı altın takılar üretip pazarlamak amacıyla kurulmuştur.

Elmasın hayat bularak mücevhere dönüştüğü, mücevher dünyasının kalbi Kapalıçarşı’da Su Jewellery ailesi olarak kurulduğumuz günde bugüne yurtiçinde ve yurtdışında geniş bir tüketici kitlesine hitap eden Su Jewellery, profesyonel tasarım ve üretim ekibiyle pırlantalı altın mücevherde trendlere yön vermeye devam ediyor. Uluslararası platformlarda, fuarlarda ülkemizi gururla temsil eden Su Jewellery koleksiyonlarını tüm dünyaya ulaştırma hedefiyle çalışıyor.

2020 yılında Düsseldorf’da açtığımız ofisimiz ile Avrupa pazarında hız kazandık. Her yıl katıldığımız İstanbul, Miami, Las Vegas ve İtalya fuarlarıyla uluslararası müşteri portföyümüzü arttırıyoruz.

Orta vadede New York ve ihtiyaç gördüğümüz pazarlarda ofislerimizi açarak Su Jewellery satış ve pazarlama ağımızı güçlendirmeyi hedefliyoruz.

Su Jewellery mücevherlerinin yüksek kalitesi, dikkatli malzeme seçimi, rafine üretim teknikleri, detaylara verilen önem ve uzman el işçiliği ile elde edilmektedir.

Su Jewellery pırlanta mücevherleri müşterilerimizin giymesi ve keyifle kullanması için farklı ve yaratıcı tasarımlarla yaratılmıştır.

Su Jewellery’nin pırlantaya dokunuşunu keşfetmeniz için sizi ağırlamaktan onur duyuyoruz.